UNIKÁTNÍ BRANDOVÉ HRAVÉ KRABICE

Některé kolekce mohou být nositelem brandu vašich výrobků. Protože obrázky k výrobě kolekcí autorsky pořizujeme (focením s následnou grafickou úpravou). Proto mohou být obrázky v hravé krabici reálným produkterm společnosti. Například pokud společnost Škoda auto, vyrábí automobily, může být jejich vlastní kolekce vytvořena jako skládačka jednotlivých dílů, ze kterých si malí kluci budou skládat svoje auto, nebo může být nafoceno více modelů aut a děti si mohou vytvářet třeba příběh garáží, či závodního okruhu. 

Výroba poté probíhá tak, že si s vámi sjednáme parametry kolekce a obsažených produktů, které budou součástí hravé krabice, tyto produkty následně detailně a velmi kvalitně nafotíme a přeneseme do grafiky k výrobě formou tisku na magnetický, povrchově upravený materiál. Poté ve sjednaném počtu kusů vyrobíme.

Ještě před spuštěním prodejů natočíme informativní video o tématu hravé krabice, vytvoříme infomateriály a promo nosiče a poté pouštíme do světa! Hravé krabice se dostanou do oběhu na vlastních prodejních kanálech a případně vašich prodejních kanálech. 

PROČ MÍT VLASTNÍ KOLEKCI PŘÍBĚHUJ.CZ?

Je to skvělý firemní prezent pro zaměstnance, pro zákazníky a nebo doplňkový promo sortiment, který má poté zákazník prakticky denně na očích ve svém domě. Zároveň se jako společnost podílíte na rozvoji dětí a můžete tak zásadně ovlivnit jejich budoucnost. Třeba jako vašich budoucích zaměstnanců. 

Pokud chcete mít vlastní kolekci Příběhuj, kontaktujte nás na info@pribehuj.cz.